Hodnocení klientů

obrázek v rámci Hodnocení klientů

Dobrý den, pan Širůček je velmi příjemný profesionál, při našem jednání byl vstřícný a chápavý. S jeho přístupem jsem byla velice spokojená a mohu jeho osobu jen doporučit. 

obrázek v rámci Hodnocení klientů
Ještě jednou díky za Váš profesionální férový přístup a zodpovědnost. Díky i za to, že jste nezneužil naši situaci, kdy se na nás sypaly žaloby a přistoupili bychom na vše.
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Miroslav Hloušek
Jaroměřice
obrázek v rámci Hodnocení klientů
S realitními službami p. Širůčka jsme nad míru spokojení a můžeme jen doporučit, je to slušný, ochotný a schopný člověk. Máme dobrou zkušenost z koupě chalupy v r. 2022, kdy poměrně komplikované jednání proběhlo velmi hladce, za jeho profesionální přístup tímto chceme poděkovat.
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Natálie R.
Brno
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Dobrý den, pan Širůček je jedním z mála makléřů, který má skutečný zájem o potřeby klienta a dělá maximum pro spokojenost svého klienta. Po již mnoha zkušenostech s různými makléři mohu říci, že jsem skutečně spokojen. Někdy jsem měl zkušenosti příjemné, jindy jsem narazil na makléře, který nedokázal reagovat na mé dotazy a požadavky. Pan Širůček již při prvním jednání důkladně zjišťoval mé potřeby, a dokonce už při prvním jednání jsme absolvovali procházku po náměstí ve Svitavách a představoval mi různé nemovitosti a prostory, které by pro potřeby naší firmy byly ideální. Neváhal ještě v ten den rozšířit nabídku o další prostory formou emailu. Na druhý den jsem obdržel od pana Širůčka telefonát jako vždy s příjemným pozdravem a o to s příjemnější zprávou, že má pro mě prostor, který je přesně podle mých představ. A jak řekl, tak to skutečně bylo. Prostor, který sehnal byl dokonce nad moje očekávání a troufnu si říct, že na okolní poměry za velice příjemnou cenu. Já osobně jsem velmi spokojen a pokud budu kdykoliv potřebovat prodat, koupit či pronajmout, rozhodně se obrátím na pana Širůčka. S pozdravem
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Pavel Hečko
Svitavy
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Dobrý den, s panem Širůčkem jsme spolupracovali na pronájmu mojí nemovitosti asi dva měsíce, komunikace s ním byla dle mého názoru (a to se považuji za poměrně náročného člověka) na vysoké úrovni a nadále zůstáváme v kontaktu. Na veškerých detailech jsme se rozumně domluvili a domnívám se, že zejména díky němu se nám podařilo společně stanovit adekvátní cenu pronájmu. Pokud budu v budoucnu řešit další záležitosti v oblasti nemovitostí z kterékoli pozice (prodávající, kupující, pronajímatel, nájemce), nebudu se bránit být ohledně dané věci v kontaktu opět s panem Širůčkem. S pozdravem
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Radim Pekař
Věchnov
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Dobrý den, pan Širůček je velmi příjemný profesionál, při našem jednání byl vstřícný a chápavý. S jeho přístupem jsem byla velice spokojená a mohu jeho osobu jen doporučit. S pozdravem
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Anna Souralová
Jevíčko
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Širůčkovi za vstřícné jednání a trpělivost, když jsem nebyla dostatečně pohotová při prodeji mého domku. Nemovitost jsem prodávala asi 4 roky. Spolupracovala jsem s realitní kanceláří v Brně a potom v Boskovicích, která mi nezaručila garantovaný prodej, jak udává na svých billboardech. Až díky panu Širůčkovi se prodej uskutečnil. Proto mohu všem doporučit.
obrázek v rámci Hodnocení klientů
Iva Kopecká
Křetín
Profesionál na Vaší straně

Spolupracujte se mnou

Mou snahou je prodat lidem dobře nemovitost a pomoct jim tak vyřešit jejich potřeby. Obchod s nemovitostmi mě baví a pomoc lidem mi dělá radost. Snažím se odvádět práci v opravdu vysoké kvalitě, protože jedině pak mohu být spokojený já, ale i moji klienti, a to mě baví.

Odebírejte nové články rovnou na svůj email

Přidejte se k dalším odběratelům těchto článků

Žádný spam, jen cenné informace! Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.