Kdo jsem

Jindřich Širůček

Realitní makléř

Hledáte zkušeného realitního makléře s dlouhou praxí? Pokud ano, jmenuji se Jindřich Širůček a pracuji jako realitní makléř již od roku 2014. Zajímám se o oblast bydlení, komerčních nemovitostí, pozemků a dalších druhů nemovitostí. Mám rozsáhlé zkušenosti a vědomosti i právní v této oblasti, což mi umožňuje poskytnout svým klientům vynikající servis a rady, klíčové pro úspěšný prodej nebo nákup nemovitosti.

Můj pracovní styl je kreativní a inovativní, vždy se snažím najít co nejlepší řešení pro své klienty a pracovat tak, aby byl výsledek naprosto dokonalý.

Dobře rozumím tomu, jakým způsobem funguje realitní trh, což mi umožňuje rychle a efektivně reagovat na požadavky klientů. Vytvořil jsem si pověst seriózního a důvěryhodného profesionála s osobním přístupem ke klientům, který se snaží porozumět jejich potřebám a přáním.

Vím, že pro mnoho lidí je prodej nebo nákup nemovitosti jednou z největších finančních transakcí v jejich životě, a proto se vždy snažím být trpělivý a vstřícný.

Moje práce nekončí s podpisem kupní smlouvy nebo smlouvy o prodeji. Důležitou součástí mé práce je i pomoc klientům s řešením dalších záležitostí spojených s prodejem nebo nákupem nemovitosti. Kromě toho spolupracuji s právníky a dalšími odborníky, aby celý proces byl co nejhladší.

Mé zkušenosti a práce byly oceněny mnoha klienty, kteří se ke mně pravidelně vrací. Můj cíl je poskytnout co nejlepší servis a dělat vše, co je v mých silách, abych pomohl svým klientům dosáhnout úspěšného prodeje nebo nákupu nemovitosti.

Klienti se mohou plně spolehnout na to, že budou informováni o všech aspektech dané transakce a že bude dbáno na to, aby všechny právní formality byly vyřízeny co nejrychleji a nejpřesněji. Mohou se plně věnovat na svým vlastním zájmům a nechat vše na mně.

Pokud hledáte realitního makléře s dlouhodobou praxí jako profesionálním přístupem, kontaktujte mě. Rád vám pomohu s prodejem nebo nákupem nemovitosti a zajistím, aby celý proces proběhl co nejhladčeji.

Fotografie a videa ve špičkové kvalitě, podpůrné weby a kampaně na sociálních sítích.

Svým klientům garantuji absolutní korektnost, spolehlivost a nadšení s vytrvalostí.

Věnujte se rodině. Prodej a pronájem za vás obstarám od začátku až do konce.

Let zkušeností
0 +
Nasazení
0 %
Prodaných nemovitostí
0 +
Profesionál na Vaší straně

Spolupracujte se mnou

Jsem profesionál, proto jsou mé služby vždy na nejvyšší úrovni. Buďte si jistí, že i Vaši nemovitost prodám rychle, bezpečně a bez stresu.

Odebírejte nové články rovnou na svůj email

Přidejte se k dalším odběratelům těchto článků

Žádný spam, jen cenné informace! Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.